Wersje językowe
Waluty
Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Pytania i odpowiedzi

Często zadawane pytania:

Q1: W jaki sposób paski wybielają zęby?

Paski są miękkie i klejące, z warstwą żelu wybielającego na powłoce. Po przyklejeniu do zębów produkują duże ilości bąbelków; jest to ekologiczny, reaktywny tlen. W bezpieczny sposób penetrują szkliwo i zębinę aby wyczyścić plamy i pigment wybielając w ten sposób zęby.

Q2: Czy paski mogą uszkodzić szkliwo?

Podstawowym składnikiem pasków jest nadtlenek wodoru, którego używają stomatolodzy na całym świecie. Nie niszczy on dziąseł ani szkliwa, różnorodne testy i wieloletnie stosowanie to dowód na jego skuteczność i bezpieczeństwo.

Q3: Czy paski mogą zniszczyć zęby lub dziąsła?

Niewielki odsetek użytkowników ma problemy z dziąsłami. W takim wypadku mogą oni odczuwać podrażnienie i dyskomfort. Jest to chwilowe, a zęby nie zostaną uszkodzone. Należy przerwać stosowanie do momentu ustania podrażnienia oraz dyskomfortu. Jeśli objawy nie ustaną należy ograniczyć dawkę do jednej dziennie lub wstrzymać terapię na 2-3 dni.

Q4: Czasami po zdjęciu paska na zębach zostają białe plamki. Skąd się one biorą?

Niektórzy użytkownicy rzeczywiście mogą zaobserwować takie zjawisko. Jest to spowodowane nierównomierną gęstością struktury zęba, co może objawiać się występowaniem małych, białych plamek. Jest to nieszkodliwy, tymczasowy efekt. Plamki w krótkim czasie znikają.

Q5: Czy mogę przełykać ślinę w trakcie używania pasków?

Tak, można przełykać ślinę podczas używania pasków. Nie powoduje to żadnych skutków ubocznych. Stosowanie pasków zgodnie z instrukcją jest w pełni bezpieczne.

Q6: Jaka jest skuteczność pasków wybielających?

Ogółem 90% użytkowników jest w stanie zauważyć efekt wybielania już po jednym użyciu. Ostateczny efekt wybielania jest zależny od stopnia odbarwienia zębów więc może się zdarzyć, że trzeba użyć więcej pasków. Paski można stosować aż do uzyskania pożądanego efektu. Zalecamy użycie dwóch zestawów naszych pasków aby osiągnąć efekt perfekcyjnej bieli. Regularne stosowanie pasków co trzy miesiące pozwoli uzyskać bielszy i jaśniejszy uśmiech. 

 

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy: kontakt@brightwhite.pl lub telefoniczny +48 508508346 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl